icon
icon
icon
icon
0

Rębaki Mobilne

Jeśli posiadamy ogród, prowadzimy tartak, bądź zarówno zajmujemy się wyrębem drzew w lasach należałoby sięgnąć z maszyn, które rozdrabniają pocięte drewno na jeszcze mniejsze kawałki.

Jeśli zdołamy prędko posprzątać gałęzie w ogrodzie, bądź zarówno pozbyć się artykułów powstających w związku z pracą stolarską należałoby postawić na dzisiejsze rębaki. Urządzenia rozdrabniają wyroby na części o obwodzie kilku centymetrów.

W istocie pocięte drewno może być wykorzystane jako materiał energetyczny np. do ogrzewania pomieszczeń. Systemy zasilane spalinowo, jak zarówno elektrycznie zapewniają perfekcyjną wydajność, jak również mobilność. Możemy podłączyć rozdrabniacz do ciągnika, aby szybciej oraz sprawniej uporządkować gałęzie z drzew, bądź zarówno żywopłotów.

Dostawcy proponują trzy typy rozdrabniaczy. Oprócz rębaków bębnowych, zdołamy sięgnąć z maszyn tarczowych, oraz śrubowych. Systemy przyśpieszają pracę, zapewniają niskie zużycie paliwa, jak również są łatwe w użytku. Mogą z nich korzystać też profesjonalni pracownicy tartaków a także zakładów stolarskich, jak zarówno prywatni klienci, którzy chcą uporządkować swoją działkę, bądź zarówno przydomowy ogródek.

Chcąc pozbyć się gałęzi po wycince lasów, bądź zarówno innego typu wyrobów należałoby już aktualnie zamówić jeden z modeli rozdrabniaczy. Przetworzone drewno będzie mogło nam posłużyć jako materiał opałowy o znakomitych parametrach. Rębaki do drewna mają szerokie zastosowanie, działają na wysokich obrotach, zapewniają pełne bezpieczeństwo podczas prowadzonych prac. Stacjonarne czy mobilne dają wspaniałe możliwości.